Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

  • IMG-20260512-WA0021.jpg
  • IMG-20260512-WA0003.jpg
  • IMG-20260512-WA0008.jpg
  • IMG-20260512-WA0012.jpg
  • IMG-20260512-WA0013.jpg
  • IMG-20260512-WA0017.jpg
  • IMG-20260512-WA0018.jpg
  • IMG-20260512-WA0019.jpg
  • IMG-20260512-WA0022.jpg
  • IMG-20260512-WA0023.jpg
  • IMG-20260512-WA0024.jpg
  • IMG-20260512-WA0025.jpg
  • IMG-20260512-WA0027.jpg
  • IMG-20260512-WA0028.jpg
  • IMG-20260512-WA0032.jpg
  • IMG-20260512-WA0035.jpg

3-izbový byt na prenájom v Bratislave - Ružinov

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Jelačičova ulica.

Byt sa nachádza na 5. poschodí bytového domu s výťahom a ponúka komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí.

Dispozícia bytu:
vstupná chodba
samostatná kuchyňa
priestranná obývacia izba
2 samostatné spálne
kúpeľňa so sprchovým kútom
oddelené WC
balkón
Vybavenie:

Byt sa prenajíma kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie.

Výhody:
výťah
praktická dispozícia
dostatok úložného priestoru
výborná lokalita
kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti
MHD, obchody, služby, reštaurácie v blízkosti
Cena prenájmu:
770 € / mesiac nájom
170 € / mesiac energie

Spolu: 940 € / mesiac

Byt je vhodný pre klientov hľadajúcich pohodlné bývanie v širšom centre Bratislavy.

V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Podrobné informácie

5/posledné poschodie
5
3
80 m²
80 m²
po rekonštrukcii
aktívne
spoločné
tehla
zariadený

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jelačičova, Bratislava - Ružinov, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Ružinov
  • Mesto Bratislava - Ružinov
  • Ulica Jelačičova
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ prenájom
  • Kontakt +421 905 434 616
  • Pridané 12. máj 2026 20:56 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Marek  Urbanovský

Marek Urbanovský

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

+421 905 434 616

space@spacereal.sk

Maklér má 42 ponúk